Symfonia

Symfonia - Oprogramowanie dla firm

Usługi Abonamentowe Symfonia

W skład naszej oferty wchodzą Usługi Abonamentowe do Systemów Symfonia i Symfonia ERP.
Zapewniają one użytkownikom Systemu Symfonia i Symfonia ERP bezpieczeństwo prawno-podatkowe i stałe koszty niezależne od liczby uaktualnień w ciągu roku.


Plany rozwoju aplikacji tworzących Systemy Symfonia uwzględniają co najmniej jedno płatne uaktualnienie każdego z programów . Jest to wynik zmian otoczenia gospodarczego oraz rosnących oczekiwań Klientów i dynamicznego rozwoju możliwości rozwiązań informatycznych.
W ramach SYMFOpakietu gwarantujemy bieżące, systematyczne dostarczanie wszelkich zmian w programach, zawierających obowiązujące przepisy i nowe funkcjonalności.

Usługi Abonamentowe  to:

Wysoki poziom bezpieczeństwa prawno-podatkowego, wiedzę o zmianach w przepisach otrzymujesz wraz z uaktualnieniem.
Gwarancja rozwoju i aktualności posiadanego programu obsługa nowych lub zmienionych przepisów, nowe funkcjonalności itp.
Znany, stały koszt utrzymania aplikacji (bez względu na ilość i zakres uaktualnień)
Oszczędność Twojego czasu (uaktualnienia dostarcza producent lub dystrybutor)

Istotną przewagą Usług Abonamentowych nad modelem pojedynczych uaktualnień jest jednorazowa, z góry ustalona cena, co pozwala na precyzyjnie zaplanowanie wydatków, jakie firma będzie musiała ponieść na oprogramowanie.
Praca z aktualnymi wersjami programów daje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa, wynikające ze zgodności z obowiązującymi przepisami.

Sage Gwarancja Podstawowa
Pakiet Sage Gwarancja Podstawowa to rozwiązanie, które otrzymujesz wraz z zakupem abonamentu dowolnego naszego programu. Możesz się dzięki niemu cieszyć aktualizacjami prawnymi i funkcjonalnymi.

Sage Gwarancja Komfort
Pakiet Sage Gwarancja Komfort jest rozwiązaniem zapewniającym stały kontakt z naszymi ekspertami i dostęp do wszelkich zmian w programie – zarówno aktualizacji prawnych, jak i nowych funkcjonalności. Oprócz tego możesz liczyć na wsparcie techniczne udzielane telefonicznie przez naszych konsultantów.

Sage Gwarancja VIP
W ramach Sage Gwarancja VIP zapewniamy nie tylko zmiany funkcjonalne i aktualizacje prawne, lecz także szybki kontakt telefoniczny z naszymi ekspertami i zdalną pomoc na Twoim komputerze.