Symfonia

Symfonia - Oprogramowanie dla firm

Asseco WAPRO PRESTIŻ

 Zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Znakomicie automatyzuje codzienną pracę nawet złożonej organizacji. Wspiera również menedżerów w podejmowaniu decyzji, udostępniając nowoczesne metody wielowymiarowej analizy danych. Umożliwia pracę w sieci lokalnej jak i przez Internet. 

Linia obejmuje komplet aplikacji współpracujących ze sobą w zakresie współdzielenia i wymiany danych. Współpraca może się odbywać on-line w ramach jednej sieci komputerowej oraz off-line na zasadzie eksportu danych do oddziału firmy lub biura rachunkowego. Instalacja aplikacji na wspólnej bazie danych zapewnia współdzielenie takich zasobów jak: plan kont, kartoteki kontrahentów, pracowników, środków trwałych, urzędów, banków i kursów walut.

Mocną stroną linii PRESTIŻ jest zastosowanie środowiska raportującego Crystal Reports, które daje użytkownikowi możliwość samodzielnego budowania wielowymiarowych, hierarchicznych raportów w postaci tabelarycznej lub graficznej.

 

Analizy wielowymiarowe

WF-Analizy

Program umożliwiający tworzenie zaawansowanych, wielowymiarowych analiz danych zgromadzonych w bazach systemów Asseco WAPRO. Dostarcza kadrze menadżerskiej przedsiębiorstwa wyczerpujących danych niezbędnych do sprawnego zarządzania firmą.Sprzedaż i magazyn

WF-Mag

System przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo - wartościowej w firmach o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności.

 

Finanse i księgowość

WF-FaKir

WF-FaKir to program przeznaczony do prowadzenia księgowości - umożliwiający m.in. dekretację i księgowanie dokumentów, ewidencję VAT oraz rozrachunków, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków.

 

Kadry i płace

WF-GANG

System przeznaczony do prowadzenia ewidencji kadrowej, naliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz prowadzenia związanych z zatrudnieniem pracowników, rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.


Biuro Rachunkowe online

BR online

 Jest to usługa ułatwiająca współpracę pomiędzy biurem rachunkowym a klientem biura, pozwalając na automatyczne wysyłanie dokumentów z programów WF-Mag oraz WF-Fakturka do programów WF-FaKir dla Windows wariant BIURO lub PRESTIŻ WF-KaPeR dla Windows wariant BIURO w biurze rachunkowym. Dostępny w usłudze Portal Klienta pozwala uprawnionym użytkownikom na przeglądanie dokumentów, danych i raportów z systemu finansowo-księgowego.