Symfonia

Symfonia - Oprogramowanie dla firm

Asseco WAPRO MOBILE

 System rozwiązań mobilnych przeznaczony na urządzenia z systemem Android, PDA z systemem Windows Mobile oraz komputery z systemem Windows. Dedykowany dla firm posiadających pracowników w terenie. Zapewnia sprawną komunikację oraz szybką i bezpieczną synchronizację danych pomiędzy centralą firmy a jej pracownikami działającymi poza centralą.
 

Sprzedaż mobilna

WF-Mag Mobile 2 Android

Teraz nowa wersja programu dostępna jest również na platformę Android. Nowa wersja zyskała wiele usprawnień, dzięki którym praca z aplikacją jest wydajna i przyjemna. Program jest wyposażony w nowoczesny kalendarz z wieloma widokami zakresów do efektywnego planowania zadań. Klawiatura automatycznie dopasowuje się do typu wprowadzanych danych a nowoczesny interfejs podpowiada obowiązkowe pola do wypełnienia.

 

Sprzedaż mobilna

WF-Mag Mobile 2 dla Windows

Kolejna wersja aplikacji mobilnej przeznaczona jest dla systemu operacyjnego Windows. Program można zainstalować na komputerze, netbooku lub tablecie. Aplikacja jest przystosowana do pracy zarówno z ekranami dotykowymi jak również umożliwia wykorzystanie klawiatury i skrótów klawiszowych znaczenie przyspieszających wprowadzanie danych.

  

Sprzedaż mobilna

WF-Mag Mobile 2 dla PDA

System dla przedsiębiorstw posiadających przedstawicieli handlowych w terenie. Aplikacja pracuje na urządzeniach z systemem Windows Mobile, zapewnia  zdalny i szybki dostęp do informacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Stanowi też  doskonałe narzędzie dla osób zarządzających, umożliwiając lepszy nadzór nad pracownikami.

 

Zestaw „Mobilny sprzedawca” Asseco WAPRO

Zestaw „Mobilny sprzedawca” przeznaczony jest dla pracowników działających w terenie, zbierających zamówienia lub drukujących dokumenty sprzedaży bezpośrednio u klienta końcowego (realizujących tzw. preselling lub vanselling). W skład zestawu wchodzi urządzenie przenośne PDA lub netbook, drukarka termiczna oraz WF-Mag Mobile 2, aplikacja dla PH.