Symfonia

Symfonia - Oprogramowanie dla firm

Firma rozpoczęła swoją działalność na rynku komputerowym w kwietniu 1993 roku, działamy już ponad 20 lat w branży oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem.

Podstawowym profilem działalności firmy jest doradztwo, sprzedaż i wdrażanie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem, na które składają się: Systemy finansowo-księgowe, magazynowe, systemy sprzedaży, kadrowo-płacowe, systemów ewidencji i amortyzacji środków trwałych, analiza danych, CRM, fakturowanie. Oferowane oprogramowanie przeznaczone jest dla małych i średnich firm. Opracowujemy również oprogramowanie na zamówienie. Prowadzimy szkolenia grupowe, indywidualne, konsultacje oraz HotLine w zakresie oferowanego oprogramowania.

Pomagamy w doborze odpowiedniego dla profilu działalności oprogramowania do zarządzania oraz oprogramowania pomocniczego. Ponadto oferujemy naszym klientom pełną informatyzację ich przedsiębiorstw (sieci komputerowe, sprzęt PC, drukarki, urządzenia fiskalne, peryferia, oprogramowanie, serwis, opieka informatyczna, internet).

Od roku 1995 ściśle współpracujemy z firmą Sage Sp. z o. o., następcą prawnym firmy MATRIX.PL S.A., która jest producentem oprogramowania Systemów Symfonia. W roku obrachunkowym 1999/2000 zajeliśmy 9, w 2000/2001- 7 miejsce, 2001/2002 oraz 2002/2003 - 2 w ostatnim roku 2006/2007 również zajeliśmy 2-gie  miejsce pod względem dystrybucji Systemów Symfonia w Polsce. od roku 2003 zawsze zaliczamy się do pierwszej trójki dystrybutorów w Polsce. Posiadamy wiele zakończonych wdrożeń i referencji klientów.

Personel firmy stale podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów. Otrzymaliśmy wiele dyplomów, tytułów i certyfikatów potwierdzających zdobytą wiedzę.

W roku 2001 otrzymaliśmy tytuł Autoryzowany Dystrybutor Symfonia forte, a w roku 2003 Autoryzowany Dystrybutor Symfonia, który potwierdza wysoki poziom merytoryczny w zakresie znajomości systemu, metodologii jego wdrażania oraz zagadnień prawnych prezentowanych przez naszą firmę. Dodatkowo zostaliśmy uhonorowani przez MATRIX.PL za profesjonalizm i szczególnie wysoki standard obsługi Użytkowników Systemu Zarządzania Symfonia . Zaliczamy się od roku  2003 również do grona Złotych Autoryzowanych Partnerów Systemów Zarządzania Symfonia . Powyższe tytuły czynią nas jedyną warszawską firmą o takim dorobku. Niezależnie od tytułów, które uzyskaliśmy najbardziej cenionym przez nas wyróżnieniem jest zadowolenie naszych Klientów, o które stale zabiegamy..