Symfonia

Symfonia - Oprogramowanie dla firm

Tarcza wdrożeniowa na miarę obecnych czasów ( 2.05.2020)

Tarcza wdrożeniowa

Wychodzimy naprzeciw naszym klientom zdecydowanym, w czasie pandemii, na AUTOMATYZACJĘ PROCESÓW w firmie. Oferujemy BEZPŁATNE WDROŻENIE systemu SaldeoSMART 

Jak pisaliśmy w artykule Automatyzacja procesów w ERP, CRM i MES,  nikt nie przypuszczał, że tak szybko, korzystanie z systemów informatycznych umożliwiających pracę zdalną, stanie się koniecznością a nie wyborem. Czas pandemii sprawił, że nastąpiła w tej dziedzinie pewnego rodzaju rewolucja, a automatyzacja procesów jest obecnie najważniejszą kwestią umożliwiającą funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Dlatego też, w DAMAL, wychodzimy naprzeciw naszym klientom zdecydowanym, w czasie pandemii, na AUTOMATYZACJĘ PROCESÓW w firmie. Oferujemy BEZPŁATNE WDROŻENIE systemu SaldeoSMART, zgodnie z Regulaminem 

Mając wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych wiemy, że sam ten proces jest pracochłonny i pociąga za sobą określone koszty.
Oferując bezpłatne wdrożenie, wierzymy, że większa liczba przedsiębiorstw i firm będzie mogła udźwignąć temat Automatyzacji procesów, a co za tym idzie utrzymać ich ciągłość, która jak wiadomo jest kluczowa dla bieżącej działalności oraz rozwoju przedsiębiorstw.

Regulamin:

Automatyzuj proces, a my wdrożymy je bezpłatnie.

Do wyboru  dwa rozwiązania:

  • SaldeoSMART Odczytywanie Dokumentów księgowych z OCR-em i integracja systemem FK
  • SaldeoSMART Obieg Dokumentów, zawiera odczyt dokumentów jak wyżej

Zamów usługę OnLine Saldeo Odczyt dokumentów z jednym z systemów FK: enova365, Symfonia FK, WAPRO FAKIR , Opitma, a my wdrożymy go bezpłatnie dla pierwszego (*) klienta w miesiącu, drugi(*) klient może liczyć na 50% rabatu. Wdrożenie trwa 1,5 dniówki.

Zamów usługę OnLine Saldeo Obieg dokumentów z jednym z systemów FK: enova356, Symfonia FK, WAPRO FAKIR , Opitma, a my wdrożymy go dla pierwszego (*) klienta w miesiącu z 50% rabatem, drugi(*) klient może liczyć na 25% rabatu. Wdrożenie trwa 3 dniówki z jednym definiowanym obiegiem.

(*) liczy się data i godzina złożenia pierwszego i drugiego zamówienia na w/w system w miesiącu, na adres biuro@damal.pl

W miesiącu dysponujemy czterema rabatami jeden dla pierwszego i jeden dla drugiego klienta (po jednym w każdym systemie).

Oferta ważna dla nowych klientów systemu SaldeoSMART.

Oferta ważna do 2020-07-31

powrót

Newsletter

Zamów nasz newsletter już teraz!

Kontakt, sprawdź gdzie kupić ...

DAMAL  Sp.  o.o
01-909  Warszawa
ul. Sokratesa 5/47
NIP:  1182079484

Biuro czynne   8:00-17:00

Tel:  +48 22 832 37 37
       +48 22 100 48 46

 Fax: +48 22 833 25 20
Fax: +48 22 100 48 16
email: biuro@damal.pl
email: dh@damal.pl

Dział Wdrożeń 
email: dw@damal.pl
Tel:  +48 22 100 48 18

 Mapa: idź do mapy

    
Mapa polski

 

enova354


Sage - autoryzowany partner

WAPRO Centrum serwisowe 

SaldeoSMART

OptiMES