Symfonia

Symfonia - Oprogramowanie dla firm

Automatyzacja procesów w systemach ERP, CRM , HR i MES (15.04.2020)

Automatyzacja procesów w systemach ERP, CRM , HR i MESAutomatyzacja procesów

O postępującej cyfryzacji przedsiębiorstw różnych branż, mówi się od bardzo dawna. DAMAL od 27 lat nie tylko obserwuje jej rozwój ale zajmuje się skutecznym wdrażaniem systemów informatycznych, oferując swoim klientom najlepsze rozwiązania w tym automatyzację najważniejszych procesów. 

O postępującej cyfryzacji przedsiębiorstw różnych branż, mówi się od bardzo dawna. DAMAL od 27 lat nie tylko obserwuje jej rozwój ale zajmuje się skutecznym wdrażaniem systemów informatycznych, oferując swoim klientom najlepsze rozwiązania. Obecnie, takich jak system EPR enova365, SaldeoSMART czy OptiMES. Nikt jednak nie przypuszczał, że tak szybko, korzystanie z systemów informatycznych umożliwiających pracę zdalną, stanie się koniecznością a nie wyborem. Czas pandemii i wymóg izolacji pracowników od siebie, a jednocześnie potrzeba utrzymania ruchu w firmie sprawił, że nastąpiła pewnego rodzaju rewolucja, a automatyzacja procesów jest obecnie najważniejszą kwestią umożliwiającą funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Okrojone składy osobowe, często nie pozwalają na efektywne działania i bieżący nadzór nad ich prawidłowością, a dotychczasowe kanały komunikacji i dystrybucji informacji są nieefektywne.

Dlatego też tempo wdrażania rozwiązań systemowych online jest obecnie sprawą priorytetową i ma kluczowe znaczenie dla utrzymania i dalszego rozwoju organizacji.

DAMAL proponuje automatyzację w procesów w systemach ERP, CRM , HR i MES:

  • Wysyłka faktur
  • Windykacja
  • Wysyłka pasków pracowniczych
  • Komunikacja z pracownikami
  • Dostarczanie dokumentów do księgowości
  • I inne

Rozwiązania te dostępne są z wykorzystaniem systemu ERP enova365, SaldeoSMART, OptiMES i innych oraz komunikacji mailowej, pracy zdalnej, dostępu do danych przez telefon.
Zainteresownay : napisz do nas 

Każda z funkcjonalności wykorzystuje specyficzne kanały dystrybucji informacji. Różne funkcjonalności wykorzystując specyficzne kanały dystrybucji informacji.Automatyzacja procesów

powrót

Newsletter

Zamów nasz newsletter już teraz!

Kontakt, sprawdź gdzie kupić ...

DAMAL  Sp.  o.o
01-909  Warszawa
ul. Sokratesa 5/47
NIP:  1182079484

Biuro czynne   8:00-17:00

Tel:  +48 22 100 48 46
       +48 22 832 37 37

Fax: +48 22 100 48 16
       +48 22 833 25 20

email: biuro@damal.pl
email: dh@damal.pl

Dział Wdrożeń 
email: dw@damal.pl
Tel:  +48 22 100 48 18

 Mapa: idź do mapy

    
Mapa polski

 

enova354


Sage - autoryzowany partner

WAPRO Centrum serwisowe 

SaldeoSMART

OptiMES

 

 

 

Testuj enova365          Umów prezentację enova365