Symfonia

Symfonia - Oprogramowanie dla firm

Nowość w ofercie Sage (27.10.2013)

Forte Business Intelligence
Sytem Zarządzania Forte 2014

W dniu 22 października br. firma Sage zorganizowała spotkanie, które było prezentacją rynkową nowego rozwiązania – Forte Business Intelligence. W związku z tym pragniemy pokrótce przedstawić Państwu na czym polega to rozwiązanie.

Business Intelligence (w skrócie BI) to, najogólniej rzecz ujmując, proces przekształcania danych w informacje, a informacji w wiedzę, która może być wykorzystana do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. BI jest zbiorem praktyk, metodyk, narzędzi i technologii informatycznych, służących gromadzeniu i integrowaniu różnorodnych danych w celu dostarczania informacji i wiedzy właściwym osobom, we właściwym miejscu oraz we właściwym czasie.

Podejmowanie dobrych decyzji biznesowych jeszcze nigdy nie było tak proste

Jego głównym zadaniem jest wspieranie najważniejszych procesów zarządzania w firmie na podstawie analiz opartych na danych pochodzących z Systemu Forte. Kokpity: Menadżera, Finanse, Sprzedaż oraz Zakupy umożliwiają dostęp do raportów, które są prezentowane w sposób graficzny za pomocą przejrzystych wykresów. Szybki dostęp do czytelnie przedstawionych informacji ułatwia zgłębianie i analizowanie danych, sięgając aż do dokumentów źródłowych. Forte BI umożliwia dokonywanie analiz dla konkretnych kart kontrahentów, grup kontrahentów i innych danych z dziedziny sprzedaży, zakupów i finansów na podstawie gotowych bądź indywidualnie definiowanych raportów z tych obszarów.

Możliwość precyzyjnego nadawania i kontrolowania zakresu uprawnień dla poszczególnych pracowników sprawia, że każdy użytkownik ma dostęp wyłącznie do wybranego zakresu danych. Daje to bezpieczeństwo przechowywanych informacji i pewność, że nie dostaną się one do niepowołanych osób . Niezależnie od poziomu posiadanych uprawnień każdy użytkownik może przeglądać i analizować dane wybierając najlepszy i najlepiej dopasowany do własnych potrzeb kanał. Wgląd do raportów jest możliwy bezpośrednio z aplikacji, za pośrednictwem przeglądarki internetowej oraz z poziomu MS Excel. Wyboru optymalnego dla siebie sposobu pobierania danych dokonuje sam użytkownik.

W przypadku zainteresowania rozwiązaniem Forte Business Intelligence zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

powrót

Newsletter

Zamów nasz newsletter już teraz!

Kontakt, sprawdź gdzie kupić ...

DAMAL  Sp.  o.o
01-909  Warszawa
ul. Sokratesa 5/47
NIP:  1182079484

Biuro czynne   8:00-17:00

Tel:  +48 22 832 37 37
       +48 22 100 48 46

 Fax: +48 22 833 25 20
Fax: +48 22 100 48 16
email: biuro@damal.pl
email: dh@damal.pl

Dział Wdrożeń 
email: dw@damal.pl
Tel:  +48 22 100 48 18

 Mapa: idź do mapy

    
Mapa polski

 

enova354


Sage - autoryzowany partner

WAPRO Centrum serwisowe 

SaldeoSMART

OptiMES