Symfonia

Symfonia - Oprogramowanie dla firm

Strona główna - Grupa DrIT Oprogramowanie Enova, systemy Sage, 1C, Programy Księgowe - Kraków, Warszawa

Jak wspieramy naszych Klientów?

Obsługa kadr

Dostarczamy rozwiązania usprawniające procesy kadrowe oraz płacowe, gwarantujące ich pełną automatyzację oraz szybki dostęp do danych pracowników. W połączeniu z naszymi autorskimi programami, stają się niezawodnym narzędziem dla działów HR do kompleksowej obsługi pracowników.

Obsługa kadr
Zarządzanie finansami

Zarządzanie finansami

Zarządzanie finansami i prowadzenie księgowości jest bezcennym źródłem informacji dla każdej firmy. Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają kompleksową obsługę procesów księgowych w zakresie ewidencjonowania i księgowania dokumentów, sporządzania deklaracji oraz przygotowywania prognoz finansowych.

Sprzedaż i logistyka

Efektywność procesów handlowych i logistycznych ma kluczowy wpływ na utrzymanie płynności finansowej firmy oraz zadowolenie Klientów i dostawców. Dostarczamy szereg narzędzi służących do usprawniania procesów zakupów oraz sprzedaży krajowej i zagranicznej, a także prowadzenia gospodarki magazynowej.

Sprzedaż i logistyka
Projekty i analizy

Projekty i analizy

Automatyzacja procesów biznesowych, również w obszarze zarządzania relacjami z Klientami, a także analiza skuteczności prowadzonych projektów i realizacji powierzonych budżetów, nabierają kluczowego znaczenia w zarządzaniu. Zapewniamy obsługę tych obszarów, dostarczając oprogramowanie dopasowane do potrzeb Klientów.

Rozwiązania autorskie

Nasze rozwiązania autorskie uzupełniają i rozszerzają funkcjonalność oferowanego przez nas oprogramowania. Proste i intuicyjne, sprawiają, że dostarczamy skutecznych narzędzi do zarządzania przedsiębiorstwem w obszarze usprawniania procesów kadrowo-płacowych, finansów, sprzedaży i administracji.

Rozwiązania autorskie

Usługi

Wspieramy naszych Klientów w wyborze, wdrażaniu, rozwijaniu i serwisie rozwiązań informatycznych. Nasze usługi świadczone są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Reagujemy na bieżące potrzeby naszych Klientów i pomagamy w pełni korzystać z oprogramowania.

Usługi
Innowacyjne podejście do biznesu

Innowacyjne podejście do biznesu

Wpieramy biznes naszych Klientów poprzez oferowanie kompleksowych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, doradczych, dostarczaniu i wdrażaniu oprogramowania najbardziej cenionych producentów na rynku oraz własnych rozwiązań autorskich.

Dowiedz się więcej

Aktualności

12-06-2017

Grupa Dr IT została Partnerem Technologicznym wydarzenia: Synergy Days 2017, które odbędzie się w Chorzowie 20 czerwca br.

 

12-04-2017

Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkie osoby, które chcą uzupełnić wiedzę na temat najnoszych regulacji prawnych związanych z odpowiedzialnością księgowych w ich codziennej pracy.

 

08-04-2017

Specjalna propozycja dla nowych i aktulanych Klientów enova365. Tylko do końca kwietnia br. moduły Business Intelligence aż 50% taniej!

 

Umów się na konsultacje

Szukasz oprogramowania dla swojej firmy?

Zostaw kontakt. Oddzwonimy i doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy. Bezpłatnie.

Nasi Klienci o nas

Rolmet

Z Grupą Dr IT współpracujemy od 2000 roku. W tym czasie firma zdążyła poznać nasze potrzeby i stale dostosowywać oprogramowanie do naszych zmieniających się warunków. Zaproponowano nam wdrożenie nowego oprogramowania enova365. To rozwiązanie z dużymi możliwościami funkcjonalnymi i nowatorskim podejściem do sposobu działania. Pozwala nam elastycznie dopasowywać się do profilu naszej działalności. Wszystkie prace wykonane przez ich zespół były zgodne z naszymi oczekiwaniami. Poza standardową funkcjonalnością Grupa Dr IT dopasowała dla nas raporty i wydruki, mając na uwadze specyfikę działania naszej firmy. Obecnie Grupa Dr IT sprawuje nad nami opiekę serwisową, dostarczając wszelkich niezbędnych rozwiązań.

Marek Kowalski
Właściciel, F.H.U. Rolmet

Sambud

Z Grupą Dr IT współpracujemy od wielu lat, dzięki czemu doskonale nas znają. Wspólnie udało nam się znaleźć oprogramowanie, które spełnia nasze wymagania. Wybraliśmy system enova365, ponieważ zapewnia nam maksymalną elastyczność oraz poprawę jakości pracy. Nowatorskie podejście do wielu aspektów naszej pracy pozwoliło nam wykorzystać niestandardowe funkcjonalności, dostarczjąc narzędzie do skutecznego zarządzania projektami.
Grupa Dr IT poza wdrożeniem i parametryzacją przeprowadziła także szkolenie użytkowników. Specjaliści z Grupy Dr IT pozostają wciąż do naszej dyspozycji, realizując powierzone działania. Jest to godny polecenia partner.

Joanna Kucińska
Dyrektor Zarządzający

Trefl

Grupa Dr IT jest naszym stałym partnerem od 2009 roku. Razem z nimi nasza firma zmienia się i dostosowywuje do potrzeb zmieniającego się rynku. Firma wdrożyła u nas System Zarządzania Forte. Wdrożone rozwiązanie jest odpowiednio zaawansowane zarówno funkcjonalnie, jak i technologicznie. Jest przyjazny dla użytkownika. Oprócz standardowej funkcjonalności Grupa Dr IT, rozbudowała system o zarządzanie projektami.
Grupa Dr IT jest naszym partnerem biznesowym. Zlecone zadania wykonują rzetelenie, dbając o zaspokojnienie naszych potrzeb. Opeirając się na dotychczasowym doświadczeniu polecamy Grupę Dr IT jako profesjonalnego partnera w biznesie.

Marian Kłeczek
Dyrektor Finansowy

Colorex

Jako firma produkcyjna poszukiwaliśmy skutecznego rozwiązania, które pozwoli nam oszczędzać czas i obniżyć koszty. Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie enova365, ponieważ pozwoliło na stworzenie funkcjonalności niestandardowej, zgodnej z naszymi potrzebami. W pełni zautomatyzowaliśmy procesy produkcyjne, zlecenia i obsługę księgową. Wdrożenie przeprowadziła Grupa Dr IT. Wszystkie zmiany przebiegły sprawnie, dokonano migracji danych oraz niezbędnego szkolenia użytkowników. Przez cały czas pracownicy Grupy Dr IT służyli nam pomocą i wsparciem merytorycznym. Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu polecamy Grupę Dr IT jako godnego polecenia, profesjonalnego partnera.

Wiesław Lusina
Dyrektor, ABC Colorex sp. z o.o.

Mail

Zapisz się na Newsletter

Aura Business